دوربین نیوز-دوربین نیکون Nikon D7200

راهنمای خرید دوربین نیکون D7200

استعلام قیمت دوربیننقد و بررسی دوربین نیکون D7200ویدئو آموزش و معرفی

دوربین نیکون Nikon D7200 دارای پردازشگر سریع تر با قابلیت بالاتری جهت ذخیره سازی شاتهای مداوم (عکسبرداری پی در پی) میباشد و عملکرد بهترAF (اتو فوکوس) در نور کم و سیستم WiFi داخلی با قابلیت NFC یا اتصال میدان نزدیک را داراست که باید بهبود عمر باطری تا 15% را هم خاطر نشان نمود.
سنسور دوباره بهینه شده دوربین نیکون Nikon D7200 برای شما داینامیک رنج بسیار عالی را فراهم نموده حتی در حالت ISO بسیار پایین و البته قدرت کنترل نویز تصاویر را در حالات تنظیم حساسیت بروی بالاترین حد را داراست.
دوربین نیکون Nikon D7200 مناسب برای عکاسی تاریخی از نماهای سنتی میباشد اما برای استفاده کنندگان حرفه ای که قصد تهیه فیلم و به دنبال فیلمبرداری حرفه ای هستند مناسب نیست.
خروجی این دوربین بر روی فایلها ی RAW بسیار با جزییات قابل انعطاف مورد نیاز عکاس ارائه می شود و خروجی بصورت JPEG بسیار قابل اعتماد و واقعی هستند.

نیکون در این مدل علاوه بر سیستم های تعبیه شده ی WIFI و NFC تکنولوژی جدیدی را ارائه نموده بنام SNAP BRIDGE که توانایی هدایت و کنترل کردن دوربین را بصورت از راه دور(REMOTE) را فراهم کرد ه است.

یکی از مهم ترین ویژگی ها در D7200 بهبود سیستم AF میباشد. دوربین نیکون Nikon D7200 به سیستم Multi-CAM 3500DX II مجهز میباشدکه 51 نقطه فوکوس خودکار(the central 15 of which are cross-type) را دربرمیگیرد که نقاط حساس آن -3EV میباشد در حالیکه در مدل D7100 محدود به -2EV بوده است.

دوربین نیکون D7200 برای عکاسان نیمه‌حرفه‌ای مناسب است و در بین مجموعه دوربین‌های عکاسی DSLR این برند بسیار خوش‌دست است و لذت عکاسی را چند برابر می‌کند البته قابل ذکر است در هنگام فیلم برداری سیستم اتوفوکس در حین فیمبرداری بخوبی با شما همراهی نمی کند.
دوربین نیکون Nikon D7200 در مقایسه با مدلهای کانن 70D و 80D فوق العاده عملکرد بهتری داشته و می توان اضافه نمود که فیلمبرداری این دوربین مخصوصا درحالت 60فریم بر ثانیه بسیار قابل قبول عمل می کند وضمنا در مقایسه کیفیت بدنه این مدل با رقبای خود در کانن که از جنس پلاستیک هستند و در هر شرایط مقاوم نیست باید متذکر شد که بدنه دوربین نیکون D7200 بسیار با کیفیت و قدرتمند هست.
عکسبرداری پیاپی در مدل D7100چندان رضایت بخش نیست زیرا با چند عکس پی در پی ظرفیت بافرپر میشود و سرعت عکسبرداری آن به سرعت کاهش میابد اما در مدل D7200 این نواقص وجود ندارد و عمر باتری این مدل به اندازه 180 شات افزایش یافته است .

دوربین نیکون Nikon D7200 دارای پردازشگر سریع تر با قابلیت بالاتری جهت ذخیره سازی شاتهای مداوم (عکسبرداری پی در پی) میباشد و عملکرد بهترAF (اتو فوکوس) در نور کم و سیستم WiFi داخلی با قابلیت NFC یا اتصال میدان نزدیک را داراست که باید بهبود عمر باطری تا 15% را هم خاطر نشان نمود. سنسور دوباره بهینه شده دوربین نیکون Nikon D7200 برای شما داینامیک رنج بسیار عالی را فراهم نموده حتی در حالت ISO بسیار پایین و البته قدرت کنترل نویز تصاویر را در حالات تنظیم حساسیت بروی بالاترین حد را داراست. دوربین نیکون Nikon D7200 مناسب برای عکاسی تاریخی…
نقاط قوت: Stellar APS-C کیفیت تصویر AF عالی جهت ردیابی موضوع از طریقviewfinder Deep buffer جهت عکسبرداری پی در پی کوچک و سبک و ارگونومی بالا در سطح DSLR ها ایزو بالا در نور کم مجهز به Wi-Fi و NFC نقاط ضعف: فاقد کنترل دیافراگم در حالت فیلمبرداری زنده AFغیرمنسجم در حالت نمایش فیلم عدم وجود GPS

دوربین نیکون D7200 در یک نگاه

کیفیت ساخت - 7
ارگونومی - 5
امکانات و قابلیت ها - 7
کیفیت عکاسی - 7
عکاسی در شرایط نور کم - 7
کیفیت فیلم برداری - 8
عملکرد - 8
ارزش خرید در برابر قیمت - 7

7

نقد و بررسی دوربین نیکون D7200

نقاط قوت: Stellar APS-C کیفیت تصویر AF عالی جهت ردیابی موضوع از طریقviewfinder Deep buffer جهت عکسبرداری پی در پی کوچک و سبک و ارگونومی بالا در سطح DSLR ها ایزو بالا در نور کم مجهز به Wi-Fi و NFC نقاط ضعف: فاقد کنترل دیافراگم در حالت فیلمبرداری زنده AFغیرمنسجم در حالت نمایش فیلم عدم وجود GPS

امتیاز شما: 4.63 ( 2 votes)پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =