درباره ما

درباره ما

گروه دوربین نیوز در راستای احترام به حقوق خریداران محصولات دوربین های دیجیتال و دوربین عکاسی در زمینه اطلاع رسانی بسیار صحیح و فنی در رابطه با معایب و مزایا هر کدام از دوربین های عکاسی و فیلمبرداری موجود در بازار ایران اقدام به تشکیل این گروه حرفه ای از کارشناسان متخصص در زمینه دوربین عکاسی و بطور کلی دوربین دیجیتال نموده که از طریق این وبسایت بصورت مجله الکترونیکی در اختیار تمام علاقه مندان قرار می گیرد.

گروه دوربین نیوز در تلاش است با راهنمایی خریداران بدون دخالت و جانب داری از یک برند خاص تمام عزیزان را از نقاط مثبت و منفی محصولات با خبر ساخته تا با در اختیار گذاشتن این اطلاعات قدرت انتخاب خریداران افزایش یافته تا با کمترین خطا بتوانند مدل مورد نظر خود را تهیه نمایند.

این مجموعه در بحث تجزیه و تحلیل های حرفه ای و فنی دوربین های دیجیتال و ارائه مقالات روز دنیا در رابطه با راهنمایی خرید کارشناسی شده و اموزش دوربین های عکاسی دیجیتال از جدید ترین متدها به اسان ترین زبان برای برقراری ارتباط با علاقه مندان استفاده می نماید.

امید است تا با این تلاش مستمر گام کوچکی در راستای افزایش سطح اگاهی دوستداران دوربین های دیجیتال برداشته شود و بتوانید در خرید دوربین بصورت آگاهانه و با دانش کافی به شما کاربران گرامی کمک کند.